درباره ما

_

شرکت محمد صنعت شرق با هدف تولید انواع مصنوعات فلزی و مفتول در سال 1387 تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت در بدو تاسیس در جنوب شرق کشور ( استان سیستان و بلوچستان ) و در همسایگی کشورهای پاکستان و افغانستان با تکیه بر تلاش و کوشش عظیم موفق به تولید گردید.

محمد صنعت شرق با توجه به نیاز های شرق کشور ابتدا دست به تولید انواع توری پرسی و توری حصاری زد و رفته رفته با تلاش و همت جوانان منطقه و با تکیه بر دانش متخصصان بومی موفق به تولید محصولات جدید در یکی از محروم ترین و کم برخوردار ترین استان های کشور یعنی سیستان و بلوچستانِ عزیز گردید.

در سال 1398 مطابق با اهداف و استراتژی های شرکت محمد صنعت شرق و در راستای مسئولیت اجتماعی این سازمان، مدیرعامل و هیئت مدیره محترم این شرکت با سرمایه گذاری مناسب گامی مهم جهت تولید اشتغال، عدم وابستگی و افزایش صادرات از استان سیستان و بلوچستان برداشته و دست به تولید مفتول گالوانیزه که مورد نیاز صنایع مادر کشور می باشد، زدند و بدین ترتیب شرکت تولیدی محمد صنعت شرق با افتتاح فاز اول این پروژه بزرگ وارد بازار مفتول گالوانیزه و توری های گابیون و سایر محصولات مشابه گردید.

_

ما را دنبال کنید

_