افتتاح واحد تولیدی محمد صنعت شرق


واحد تولیدی محمد صنعت شرق، تولید کننده سیم و مفتول های گالوانیزه، تورهای فلزی پرسی، گابیون ، حصاری و سیم خاردار در شهرک صنعتی زاهدان به بهره برداری رسید.

به گزارش شاتا، ظهر امروز واحد تولیدی محمد صنعت شرق با حضور صالحی نیا معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و رحمتیان، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در شهرک صنعتی زاهدان به بهره برداری رسید .

رحمتیان در این مراسم گفت : با افتتاح این واحد تولیدی برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰ نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شد.

رحمتیان افزود: ظرفیت تولید سالانه این واحد ۱۸ هزار تن مفتول گالوانیزه و تورهای فلزی می‌باشد .

وی در ادامه تصریح کرد:میزان سرمایه گذاری تا کنون در این واحد برابر با ۲۰۰ میلیارد ریال بوده و مساحت این واحد صنعتی ۱۲ هزار متر مربع می باشد .

 

شرکت محمد صنعت شرق با هدف تولید انواع مصنوعات فلزی و مفتول در سال 1387 تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت در بدو تاسیس در جنوب شرق کشور ( استان سیستان و بلوچستان ) و در همسایگی کشورهای پاکستان و افغانستان با تکیه بر تلاش و کوشش عظیم موفق به تولید گردید. در سال 1398 مطابق با اهداف و استراتژی های شرکت و در راستای مسئولیت اجتماعی این سازمان، مدیرعامل و هیئت مدیره محترم این شرکت با سرمایه گذاری مناسب گامی مهم جهت تولید اشتغال، عدم وابستگی و افزایش صادرات از استان سیستان و بلوچستان برداشته و دست به تولید مفتول گالوانیزه که مورد نیاز صنایع مادر کشور می باشد، زدند و بدین ترتیب شرکت تولیدی محمد صنعت شرق با افتتاح فاز اول این پروژه بزرگ وارد بازار مفتول گالوانیزه و توری های گابیون و سایر محصولات مشابه گردید.

اخبار

توری پرسیتوری حصاریتوری فلزیتوری گابیونسیم خار دارسیم خاردارسیم خاردار حلقویسیمخاردارشرکت محمد صنعت شرقشهرک صنعتی زاهدانمحمد صنعت شرقمفتول گالوانیزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *